Komfortowa lokalizacja mieszkania jest chyba największą trudnością dla ludzi, poszukujących nowego lokum w stolicy. Nowoczesne inwestycje budują się niemalże w na przestrzeni całego miasta, a oferta deweloperska jest mocno zróżnicowana.

Naturalnie im bliżej starego miasta, tym cena za metr kwadratowy wzrasta. Współcześnie jednak stolica jest znakomicie skomunikowana z tego powodu, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia liczy się bliskość obszarów zielonych oraz dobre infrastruktury dzielnicy. Gdzie znajdziemy takie nieruchomości? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest okolicą o której często mówiło się w zły sposób. Istotnie w latach dziewięćdziesiątych ta dzielnica nie była zbyt przystępna do życia. jednakże przez lata rozpowszechniane legendy nie są już aktualne.

Obecnie nowe mieszkanka na południowej Pradze cieszą się bardzo popularnością. W tym regionie powstaje bardzo dużo inwestycji deweloperskich. Mieszkańców Warszawy przyciągają także konkurencyjne ceny mieszkań, które są dużo niższe niż na przykład na Śródmieściu. Z tego powodu nabycie nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego długu. Ten obszar stolicy charakteryzuje się komfortowymi architektonicznie blokami i wspaniałą infrastrukturą.

Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe.

Znajdziemy tutaj mnogość szkół a także przedszkoli. Jeszcze jest tutaj mnóstwoprzedsiębiorstw usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,dlatego mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w tarasy i ogródki..
Źródło: Oferta nowoczesnych mieszkań Praga południe-wejdź