Tatry ze względu na niezwykłe zlokalizowanie oraz walory rekreacyjne znane jest nie jedynie w naszym kraju , ale również w całej Europie. Licznie odwiedzający ten klimatyczny kurort goście mogą liczyć na ciekawe atrakcje o każdej porze roku.

Wielbiciele narciarstwa świetnie bawią się na zakopiańskich stokach w czasie zimy a w pozostałych sezonach pokonują wybrane szczyty otulającego miasta pasma Tatr.

Ze względu na rekreacyjny charakter, Zakopane poleca odwiedzjącym gościom oprócz licznych atrakcji również zgodnie ze standardami urozmaiconą bazę noclegową. Na turystów czekają miejsca w schroniskach młodzieżowych, prywatne pokoje, pensjonaty jak również luksusowo wyposażone ośrodki wypoczynkowe.

W zależności od własnych oczekiwań każdego gościa miejsca noclegowe znajdują się zarówno w cichych okolicach miasta, z dala od gwaru turystycznego jak również w tętniącym życiem podczas centrum.

Cena za nocleg uzależniona jest nie tylko od odpowiedniej lokalizacji, ale również od klasy wyposażenia.

Przyjezdni, które podczas urlopu w Zakopanem poszukują jakości warunków z pewnością ucieszy oferta apartamentów oraz domków wypoczynkowych o luksusowym wyposażeniu.Oprócz komfortowych warunków noclegowych, które nie ustępują swoją podwyższoną jakością nawet propozycji zagranicznej, goście mogą również liczyć na wiele różnorodnych atrakcji. Najczęściej oferta obejmuje możliwość korzystania z salonów Spa, usług fryzjerskich, sali ze sprzętem gimnastycznym, krytych pływalni a przede wszystkim z usług restauracji gdzie serwowana jest regionalna kuchnia przy dźwiękach granej na żywo muzyki. Oferty Zakopanego pozwalają na wybór dowolnej formy atrakcji doskonale dopasowanej do indywidualnych preferencji każdego turysty.


.